23 Ocak 2018 Salı
Home / Featured / Dikkat elektrik kesintisi var!
elektrik kesintisi

Dikkat elektrik kesintisi var!

Orta gerilim proje çalışmaları nedeni ile bugün Gönendere, Ergenekon ve Tirmen bölgesindeki tesis ve konutlarda elektrikler kesilecek.

Kesinti 09:00 ile 16:00 saatleri arasında uygulanacak. Bu arada, Elektrik KurumuYatırım Projeleri kapsamında bulunan “Cengizköy Trafo Merkezi’nin Yenilenmesi” işlerine başlandı.
Buna göre hem yeni teknoloji ile donatılmış trafo merkezinin yapımı hem de zaman içerisinde bölgede artış gösteren elektrik talebinin karşılanmasını hedefleyen söz konusu proje çalışmaları nedeniyle, bugün 09:00-17:00 saatleri arasında bazı yerlerin elektriği kesik olacak.

Elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:
“Gemikonağı, LAÜ Kampusu, LAÜ yolu, Yedidalga, Bağlıköy, Ömerli, Bademliköy, Yeşilırmak, Günebakan ve bu bölgedeki tesis ile su motorları, Yeşilyurt, Doğancı, Taşpınar ve bu bölgedeki tesis ile su motorları, Lefke Merkez, Çamlıköy, Cengizköy, Taşköy, Aplıç ve bu bölgedekiTesis ile su motorları ve Aydınköy Ağıllar Bölgesi ile Gaziveren Su Tesisleri arasında kalan bölgenin de elektrik enerjisi kesik olacak.”

Check Also

Nöbetçi eczaneler!

Ülke genelinde nöbetçi olan eczanelerin listesi aşağıdaki gibidir… İSKELE NALAN ECZANESİ  (Tel : (533)880-2202) LEFKOŞA ÇAĞALAYAN …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir