27 Nisan 2018 Cuma
Home | Featured | Dikkat elektrik kesintisi var!
elektrik kesintisi

Dikkat elektrik kesintisi var!

Orta gerilim proje çalışmaları nedeni ile bugün Gönendere, Ergenekon ve Tirmen bölgesindeki tesis ve konutlarda elektrikler kesilecek.

Kesinti 09:00 ile 16:00 saatleri arasında uygulanacak. Bu arada, Elektrik KurumuYatırım Projeleri kapsamında bulunan “Cengizköy Trafo Merkezi’nin Yenilenmesi” işlerine başlandı.
Buna göre hem yeni teknoloji ile donatılmış trafo merkezinin yapımı hem de zaman içerisinde bölgede artış gösteren elektrik talebinin karşılanmasını hedefleyen söz konusu proje çalışmaları nedeniyle, bugün 09:00-17:00 saatleri arasında bazı yerlerin elektriği kesik olacak.

Elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:
“Gemikonağı, LAÜ Kampusu, LAÜ yolu, Yedidalga, Bağlıköy, Ömerli, Bademliköy, Yeşilırmak, Günebakan ve bu bölgedeki tesis ile su motorları, Yeşilyurt, Doğancı, Taşpınar ve bu bölgedeki tesis ile su motorları, Lefke Merkez, Çamlıköy, Cengizköy, Taşköy, Aplıç ve bu bölgedekiTesis ile su motorları ve Aydınköy Ağıllar Bölgesi ile Gaziveren Su Tesisleri arasında kalan bölgenin de elektrik enerjisi kesik olacak.”

Diğer Haberler

Hedef yaşam standartlarının yükseltilmesi!

Girne Belediyesi tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından Toplum Kalkınması 4. Hibe Programı kapsamında finanse …

beşiktaş'ın rakibi

Son dakika… Serdarlı-Geçitkale yolunda ölümlü kaza!

Ercan -İskele Anayolu üzerinde bu akşam meydana gelen trafik kazasında  Görneç köyünde sakin 60 yaşındaki …

Uçak sefer sayılarını artırma konusunda mutabık kalındı…

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Türkiye’deki temasları çerçevesinde Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ ve Çevre-Şehircilik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir