21 Nisan 2018 Cumartesi
Home | Featured | Girne’de asfalt çalışmaları sürüyor

Girne’de asfalt çalışmaları sürüyor

Girne Belediyesi sınırları içerisinde asfalt yamalama, mekanik yol alt yapısı ve asfalt serimi çalışmaları devam ediyor.

Necati Gürkaya Sokak’ta yamalama yapılırken; Semih Sancar Caddesi, Aşık Hüseyin Şht Meyrem Niyazi, Tarık Zafer Tunaya, H Cengiz, Kantarcılar, Şht A Fevzi, Şht Şener Enver sokaklarında asfalt serimi çalışmaları tamamlandı.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, sürekli büyüyerek gelişen kentin alt yapı ihtiyaçlarını karşılamak için kentte çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Nidai Güngördü bu amaçla kentin belirli noktalarında içme suyu hatlarının yenilenmesi, kanalizasyon ve elektrik hatlarının geliştirilmesi için kazı çalışmaları olduğunu belirtt, Yapılan çalışmalar sonucu yollarda var olan sıkıntıların büyük bir oranda çözüleceğine dikkat çeken Güngördü, Temmuz ayına kadar 35 sokak ve ana caddede asfalt çalışması yapılacağını kaydetti

Kaynak: BRT

Diğer Haberler

Sondaj için ön hazırlıklar tamam!

ExxonMobil-Qatar Petroleum şirketler ortaklığının Güney Kıbrıs’ın tek yanlı ilan ettiği Münhasır Ekonomik Bölgesinde (MEB) bulunan …

’77 çocuğumuz kanserle mücadele ediyor!’

2001 yılından buyana hizmet veren, kanser ile mücadele eden çocuk ve ailelerine maddi manevi destek …

Küçük Erenköy’de bir sahilde erkek cesedi bulundu!

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgilere göre; dün sabah saatlerinde Küçük Erenköy’de bulunan bir sahilde kimliği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir