23 Haziran 2018 Cumartesi
Home | Featured | Mağusa’da kundaklama!

Mağusa’da kundaklama!

Mağusa’da “Berlin Bar Cafe Nargile” isimli işyerinde kundaklama sonucu çıkan yangın sonucu 4 işyerinin yangından etkilendiği aktarıldı. 

Voice of the Island

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre; Berlin Bar Cafe Nargile isimli iş yeri işletmecisi A.T.(E-49)’nin direktifi ile, sigortadan para almak amacıyla, başka bir şahıs tarafından konu iş yerine yakıcı madde döküp ateşe verilmek suretiyle kundakladığı tespit edilmiştir. Soruşturma sonucunda bir kişinin tutuklanmış olduğu, diğer kişinin ise aranmakta olduğu bildirildi.

Polis Basın Subaylığı yangınla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, dün saat 02:25 civarında Mağusa’da İsmet İnönü Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren “Berlin Bar Cafe Nargile” isimli iş yerinde başlayan ve bitişiğinde bulunan “Yogo Hamy”, “Loft Estate” ve  “Gülseren Shop” isimli iş yerlerine sirayet eden yangınla ilgili olarak yürütülen ileri soruşturma kapsamında, sigortadan para almak amacıyla Berlin Bar Cafe Nargile isimli iş yeri işletmecisi A.T.(E-49)’nin direktifi ile başka bir şahıs tarafından konu iş yerine yakıcı madde döküp ateşe verilmek suretiyle kundakladığı tespit edildiği aktarıldı. A.T. tutuklanmış olup, diğer zanlı ise aranmaktadır. Soruşturma devam etmektedir.

 

 

Diğer Haberler

Girne İnisiyatifi, dilekçemiz reddedildi!

Karaoğlanoğlu bölgesindeki kamu arazisiyle ilgili 29 Mayıs’ta düzenlenen Halkı Bilgilendirme Toplantısı’na “gereğine uyun” yapılmadığı gerekçesiyle …

TÜK’ten ödemelerle ilgili duyuru…

Toprak Ürünleri Kurumu (TÜK) 2018 ürünü arpa, buğday ve tritikalenin zahire üretici ödemelerine başladı. Yapılan …

‘BRTK ihalesi tüm kamuya örnek olacak şekilde’

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’na (BRTK) Lefkoşa Merkez Binası ve Lefkoşa Transmisyon Merkezi (LTM) elektrik enerjisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir