27 Mayıs 2018 Pazar
Home | Featured | Son dakika… Sosyal paylaşım platformu Twitter çöktü!

Son dakika… Sosyal paylaşım platformu Twitter çöktü!

Dünyaca ünlü sosyal paylaşım platformu  Twitter çöktü. Siteye saat 22.00 itibariyle erişim sağlanamadı. Sorun yaklaşık 15 dakika sonra giderildi.

ŞİKAYETLER ARTIYOR

Sosyal medya devi Twitter’a dünya genelinde erişim problemleri yaşanıyor. Kullanıcalar ne telefondan ve bilgisayarlardan Twitter’a ulaşabiliyor. Yaşanan sorunların ardından şikayetlerin artıyor. Ayrıca sorun nedeniyle ‘Tweetdeck’ gibi Twitter üzerinden hizmet veren 3’üncü parti uygulamalar da kullanıcılarına sorunsuz hizmet veremediği belirtiliyor.

TWİTTER’DA İŞLEM YAPILAMIYOR

Teknik olarak veri alışverişinin sağlanamamasının sebebinin güncellemeden kaynaklandığı düşünülüyor. Kullanıcılar, sosyal medyada olayı tartışıyor.

Sosyal medyada yer alan paylaşımlarda kullanıcılar Twitter’a ara ara olsa da erişseler bile tweet atma, mesaj gönderme, fotoğraf yükleme veya arama yapma gibi fonksiyonları kullanamadığını bildiriyor.

Diğer Haberler

Girne’de genç başkan umut oldu!

“Mutlu bir Girne için” sloganıyla yolan çıkan CTP Girne Belediye Başkan adayı Birol Karaman ile …

Protokole Harmancı’dan onay!

LGBTİ+ Dostu Belediyecilik Protokolü’nü Mehmet Harmancı imzaladı. Belediye başkan adaylarının imzasına açılan ‘LGBTİ+ Dostu Belediyecilik …

Galatasaray’ın yeni başkanı belli oldu!

Galatasaray’ın Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda Mustafa Cengiz, başkanlığına yeniden seçildi. Galatasaray‘ın Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı‘nda sandık …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir